Arka Sokaklar’ın yönetmeni, ayrılığın perde arkasını açıkladı: ‘Şaşkınlık içindeyim ve kırgınım’

Kanal D ekranlarında 18 sezondur devam eden Arka Sokaklar isimli dizinin yönetmeni Orhan Oğuz’un, geçtiğimiz günlerde diziden ayrıldığı açıklanmıştı. Oğuz, ayrılığın perde arkasını açıkladı. Diziden neden ayrıldığını takipçileriyle paylaşan Oğuz, “Şaşkınlık içindeyim ve kırgınım” ifadelerini kullandı.

Kanal D ekranlarında yer alan ve kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu ile Şevket Çoruh’un kadrosunda yer aldığı Arka Sokaklar dizisinin 18 yıllık yönetmeni Orhan Oğuz, diziden ayrıldı.

“ŞAŞKINLIK İÇİNDEYİM VE KIRGINIM”

Vedasıyla herkesi şaşkına çeviren ünlü yönetmen, diziden ayrılmak zorunda bırakıldığını açıkladı.

Yeni sezonda Ozan Yurdakul ile Sinan Yurdakul kardeşlerin yazmaya devam edeceği diziden ani bir kararla ayrılan Orhan Oğuz, gazeteci Birsen Altuntaş’a yaptığı açıklamada “Diziyi ben bırakmadım. Şaşkınlık içindeyim ve kırgınım. Toplantıya çağrıldım. Bana 18 yıl sonra dizide format değişikliğine gidileceği söylendi. Nedenini sormadım bile ve toplantıdan ayrıldım” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Arka Sokaklar’ın yeni yönetmeninin belli olmadığı, Orhan Oğuz’a toplantıda süpervizörlük teklif edildiği ancak usta yönetmenin bu öneriye sıcak bakmadığı da öğrenildi.

Orhan Oğuz, geçtiğimiz günlerde X hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Kamuya! 18 yıl yönettiğim Arka Sokaklar dizisinden ayrıldım oyuncularıma ve tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerini kullanmıştı. Dizinin Instagram hesabından yapılan açıklamada ise “18 sezon boyunca Arka Sokaklar dizimizi yöneten, hepimizin hocası, duayen Orhan Oğuz’a emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir