Beşiktaş’ta nöbetçi doktor Serdar Topraktepe!

Beşiktaş Teknik Sorumlusu Serdar Topraktepe en kritik virajda beklentileri karşılıksız bırakmadı. Rıza Çalımbay’la yollar ayrıldıktan sonra 3 lig maçında Kartal’ın başında sahaya çıkan ve 2 galibiyet, 1 yenilgi alan Topraktepe takdir toplarken görevini Fernando Santos’a teslim etmişti.

Santos’un yerine 14 Nisan’da ikinci kez geçici olarak göreve getirilen Serdar Topraktepe kısa sürede önemli işler başardı. Teşhis ve tedavide tam isabet sağlayan siyah-beyazlı çalıştırıcı, Trendyol Süper Lig’de 3 maçta 2 galibiyet alırken, en büyük hedef olan kupada Kartal’ı finale taşıdı. 

Görevde olduğu 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi yaşayan Serdar Topraktepe, tek mağlubiyetini 25. dakikada 10 kişi kaldıkları Fenerbahçe derbisinde aldı. Siyah-beyazlı yönetimin teknik direktör arayışları ve takımla ilgili bazı olumsuz açıklamalardan etkilenmeyen Serdar Topraktepe, en kritik dönemde performansıyla camia ve taraftarların beğenisini kazandı.

Topraktepe ligde kalan 3 maç ve kupa finalinde de Beşiktaş’ın başında olacak. Siyah-beyazlı çalıştırıcı daha sonra görevini yeni teknik direktöre bırakacak. Serdar Topraktepe büyük olasılıkla yeni hocanın yardımcısı olarak teknik ekipte yer almayı sürdürecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir